Marvelous (1.0.2) - en to ne translation catalogue (27 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Description
ne: विवरण

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to parent page
ne: मूल पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Text Color
ne: पाठको रङ

en: Background Color
ne: पृष्ठभूमि रङ

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Logo
ne: ब्याज

en: Header
ne: हेडर

en: Up
ne: माथि

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Next page
ne: अर्को पृष्ठ

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन

en: « First
ne: « पहिलो

en: Previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठ

en: Last page
ne: अन्तिम पृष्ठ

en: Footer Logo
ne: फुटर लोगो

en: First page
ne: पहिलो पृष्ठ

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको

en: Go to page @key
ne: @key पृष्ठमा जानुहोस्
