Marvelous (1.0.2) - en to nl translation catalogue (39 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Content
nl: Inhoud

en: Description
nl: Beschrijving

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to parent page
nl: Naar de bovenliggende pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Text Color
nl: Tekstkleur

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Page
nl: Pagina

en: Header
nl: Kop

en: Heading
nl: Koptekst

en: Up
nl: Omhoog

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Community
nl: Gebruikersgroep

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Company Name
nl: Bedrijfsnaam

en: Services
nl: Diensten

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Pagination
nl: Paginering

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Sidebar First
nl: Eerste zijbalk

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Twitter Link
nl: Twitter-link

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Facebook Link
nl: Facebook-link

en: Show Social Icons
nl: Social-iconen tonen

en: Book traversal links for
nl: Boeknavigatie-links voor

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date

en: Linkedin Link
nl: Linkedin-link

en: Show/Hide social media links
nl: Toon/verberg sociale media-links

en: Go to page @key
nl: Ga naar pagina @key
