Marvelous (1.0.2) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Content
oc: Contengut

en: Description
oc: Descripcion

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to parent page
oc: Anar a la pagina parent

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Text Color
oc: Color del tèxte

en: Background Color
oc: Color del rèireplan

en: Page
oc: Pagina

en: Logo
oc: Lògo

en: Header
oc: Entèsta

en: Heading
oc: Entèsta

en: Up
oc: Naut

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Services
oc: Servicis

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Sidebar First
oc: Primièra barra laterala

en: Current page
oc: Pagina actuala

en: Footer First
oc: Primièr pè de pagina

en: Footer Second
oc: Segond pè de pagina
