Marvelous (1.0.2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Content
os: Мидис

en: Description
os: Афыст

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to parent page
os: Рахиз ныййарæг фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ
