Marvelous (1.0.2) - en to ro translation catalogue (31 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Content
ro: Conținut

en: Description
ro: Descriere

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: Go to parent page
ro: Mergi la pagina părinte

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Background Color
ro: Culoare Fundal

en: Page
ro: Pagina

en: Logo
ro: Siglă

en: Header
ro: Cap

en: Up
ro: Sus

en: Background color
ro: Culoare fundal

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Next page
ro: Pagina următoare

en: Go to first page
ro: Mergi la prima pagină

en: Go to last page
ro: Mergeți la ultima pagină

en: Services
ro: Servicii

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Pagination
ro: Paginație

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Current page
ro: Pagina curentă

en: Previous page
ro: Pagina anterioară

en: Last page
ro: Ultima pagină

en: Show/Hide
ro: Arată/Ascunde

en: Book traversal links for
ro: Legături de parcurgere a cărții pentru

en: First page
ro: Prima pagină

en: Submitted by @author_name on @date
ro: Postat de @author_name la @date

en: Go to page @key
ro: Mergeți la pagina @key
