Marvelous (1.0.2) - en to ru translation catalogue (42 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Content
ru: Содержимое

en: Description
ru: Описание

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: Go to parent page
ru: На родительскую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: Text Color
ru: Цвет текста

en: Background Color
ru: Цвет фона

en: Page
ru: Страница

en: Logo
ru: Логотип

en: Header
ru: Шапка

en: Heading
ru: Заголовок

en: Up
ru: Вверх

en: Background color
ru: Цвет фона

en: URL Title
ru: Заголовок для URL

en: Community
ru: Сообщество

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Next page
ru: Следующая страница

en: Go to first page
ru: На первую страницу

en: Go to last page
ru: На последнюю страницу

en: Company Name
ru: Название компании

en: Copyright
ru: Авторские права (Copyright)

en: Services
ru: Службы

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: Main Navigation
ru: Основная навигация

en: Pagination
ru: Нумерация страниц

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Sidebar First
ru: Первая боковая панель

en: Current page
ru: Текущая страница

en: Previous page
ru: Предыдущая страница

en: Footer First
ru: Подвал 1

en: Footer Second
ru: Подвал 2

en: Footer Third
ru: Подвал 3

en: Last page
ru: Последняя страница

en: Show/Hide
ru: Показать/Скрыть

en: Book traversal links for
ru: Перекрёстные ссылки книги для

en: First page
ru: Первая страница

en: Submitted by @author_name on @date
ru: Опубликовано @author_name - @date

en: Go to page @key
ru: Перейти на страницу @key
