Marvelous (1.0.2) - en to sk translation catalogue (29 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Content
sk: Obsah

en: Description
sk: Popis

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to parent page
sk: Prejsť na nadradenú stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Page
sk: Strana

en: Header
sk: Hlavička

en: Heading
sk: Nadpis

en: Up
sk: Hore

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Services
sk: Služby

en: Service
sk: Služba

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Current page
sk: Aktuálna stránka

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Last page
sk: Posledná strana

en: First page
sk: Prvá strana

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date

en: Go to page @key
sk: Prejsť na @key. stránku
