Marvelous (1.0.2) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Content
sl: Vsebine

en: Description
sl: Opis

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to parent page
sl: Pojdi starševsko stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Page
sl: Stran

en: Header
sl: Glava

en: Heading
sl: Naslavljanje

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
