Marvelous (1.0.2) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to parent page
sq: Shko tek faqja prind

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Page
sq: Faqe

en: Logo
sq: Stema

en: Header
sq: Titulli

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit
