Marvelous (1.0.2) - en to th translation catalogue (23 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to parent page
th: ไปหน้าแม่

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Logo
th: โลโก้

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Heading
th: หมวดหมู่

en: Up
th: ขึ้น

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: Company Name
th: ชื่อบริษัท

en: Copyright
th: ลิขสิทธิ์

en: Service
th: บริการ

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Sidebar First
th: แถบข้างแรก

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: Footer Second
th: ท้ายส่วนที่สอง

en: Footer Third
th: ท้ายส่วนที่สาม

en: First page
th: หน้าแรก
