Marvelous (1.0.2) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Description
ug: بايانى

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to parent page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Background Color
ug: تەگلىك رەڭگى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: Current page
ug: ھازىرقى بەت

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت
