Marvelous (1.0.2) - en to uk translation catalogue (49 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Content
uk: Вміст

en: Description
uk: Опис

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to parent page
uk: Перейти на батьківську сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Text Color
uk: Колір тексту

en: Background Color
uk: Колір тла

en: Page
uk: Сторінка

en: Logo
uk: Логотип

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Heading
uk: Заголовок

en: Up
uk: Вгору

en: Link Color
uk: Колір посилання

en: Background color
uk: Колір тла

en: URL Title
uk: Заголовок URL.

en: Community
uk: Спільнота

en: Slider
uk: Повзунок

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Company Name
uk: Назва організації

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Services
uk: Служби

en: Service
uk: Служба

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Sidebar First
uk: Перша бічна панель

en: Current page
uk: Поточна сторінка

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Footer First
uk: Перший нижній колонтитул

en: Footer Second
uk: Другий нижній колонтитул

en: Twitter Link
uk: Посилання Твітеру

en: Footer Third
uk: Нижній колонтитул 3

en: Last page
uk: Остання сторінка

en: Facebook Link
uk: Посилання Facebook

en: Show/Hide
uk: Показати/приховати

en: Show Social Icons
uk: Показати іконки соціальних мереж

en: Book traversal links for
uk: Книжкові перехресні посилання для

en: First page
uk: Перша сторінка

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date

en: Social Media Link
uk: Посилання на соціальні мережі

en: Linkedin Link
uk: Посилання Linkedin

en: Go to page @key
uk: Перейти на сторінку @key
