Marvelous (1.0.2) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Content
ur: متن

en: Description
ur: وضاحت

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to parent page
ur: پیرنٹ پیج پر جائیے

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Page
ur: صفحہ

en: Logo
ur: لوگو

en: Header
ur: ہیڈر

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: Go to first page
ur: ابتدائی صفحے پر جائیں

en: Go to last page
ur: آخری صفحے پر جائیں

en: « First
ur: » ابتدائی
