Marvelous (1.0.0-beta2) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Content
fa: محتوا

en: Description
fa: توضیحات

en: Background Color
fa: رنگ پس زمینه

en: Logo
fa: آرم

en: Header
fa: سربرگ

en: Heading
fa: عنوان

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Copyright
fa: حق تالیف

en: Footer First
fa: اولین پاورقی

en: Footer Second
fa: پاورقی دوم

en: Footer Third
fa: پاورقی سوم
