Marvelous (1.0.0-beta2) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Content
hi: सामग्री

en: Description
hi: उल्लेख

en: Text Color
hi: अक्षरों का रंग

en: Logo
hi: प्रतीक चिन्ह

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Heading
hi: शीर्षक

en: Background color
hi: पृष्ठभूमि का रंग

en: Copyright
hi: कॉपीराइट
