Marvelous (1.0.2) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Content
ka: კონტენტი

en: Description
ka: აღწერა

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to parent page
ka: მშობელ გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Page
ka: გვერდი

en: Logo
ka: ლოგო

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა
