Marvelous (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Content
lt: Turinys

en: Description
lt: Aprašymas

en: Logo
lt: Logotipas

en: Header
lt: Antraštė

en: Heading
lt: Antraštė

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Services
lt: Paslaugos

en: Service
lt: Paslauga

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Footer third
lt: Trečia poraštė

en: Footer fourth
lt: Ketvirta poraštė
