Marvelous (1.0.2) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Content
ps: منځپانګه

en: Description
ps: سپړنه

en: Page
ps: پاڼه

en: Header
ps: سرۍ

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Current page
ps: اوسنی پاڼه

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: First page
ps: لومړی پاڼې
