Mask Field (2.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Remove
bg: Премахни

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Field
bg: Поле

en: Optional
bg: По желание

en: Mask
bg: Маска
