Mask Field (2.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Remove
ja: 削除

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Field
ja: フィールド

en: Optional
ja: 任意

en: Pattern
ja: パターン

en: Reverse
ja: 逆順

en: Translation
ja: 翻訳

en: Locked
ja: ロック

en: Patterns
ja: パターン

en: Symbol
ja: 通貨記号

en: Mask
ja: マスク
