Mask Field (2.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Remove
mn: Устгах

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Field
mn: Талбар

en: Optional
mn: Өөрийн сонголтоор

en: Locked
mn: Цоожлогдсон
