Mask Field (2.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Field
pl: Pole

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: Pattern
pl: Wzorzec

en: Reverse
pl: Odwróć

en: Translation
pl: Tłumaczenie

en: Locked
pl: Zablokowany

en: Patterns
pl: Wzory

en: Mask
pl: Maska
