Mask Field (2.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Remove
sv: Ta bort

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Field
sv: Fält

en: Add another
sv: Lägg till fler

en: Optional
sv: Valfritt

en: Pattern
sv: Mönster

en: Reverse
sv: Omvänd

en: Translation
sv: Översättning

en: Locked
sv: Låst

en: Patterns
sv: Mönster
