Mask Field (2.0.0-alpha2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Optional
af: Opsioneel

en: Mask
af: Masker
