Mask Field (2.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Remove
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Field
ar: الحقل

en: Optional
ar: اختياري

en: Pattern
ar: النموذج

en: Reverse
ar: عكس

en: Translation
ar: الترجمة

en: Locked
ar: مقفل

en: Mask
ar: القناع
