Mask Field (2.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Field
cs: Pole

en: Add another
cs: Přidat další

en: Optional
cs: Nepovinné

en: Reverse
cs: Obráceně

en: Translation
cs: Překlad

en: Locked
cs: Uzamčeno

en: Patterns
cs: Vzory

en: Mask
cs: Maska
