Mask Field (2.0.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Optional
dz: གདམ་ཁ་ཅན།

en: Mask
dz: གདོང་ཁེབས།
