Mask Field (2.0.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Remove
fa: حذف

en: Description
fa: توضیحات

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Field
fa: فیلد

en: Optional
fa: اختیاری

en: Pattern
fa: الگو

en: Reverse
fa: معکوس

en: Translation
fa: ترجمه

en: Locked
fa: قفل شده

en: Patterns
fa: الگوها
