Mask Field (2.0.0-alpha2) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Remove
id: Hapus

en: Description
id: Deskripsi

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Field
id: Bidang

en: Add another
id: Tambah lainnya

en: Optional
id: Pilihan

en: Pattern
id: Pola

en: Reverse
id: Terbalik

en: Translation
id: Terjemahan

en: Locked
id: Dikunci

en: Patterns
id: Pola

en: Symbol
id: Simbol

en: Mask
id: <em>Mask</em>
