Mask Field (2.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Description
is: Lýsing

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Field
is: Svæði

en: Optional
is: Valkvætt

en: Translation
is: Þýðing
