Mask Field (2.0.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Field
ku: خانە

en: Optional
ku: ئارەزوومەندانە

en: Locked
ku: کلیلدراوە
