Mask Field (2.0.0-alpha2) - en to rm translation catalogue (8 entries)

en: Remove
rm: stizzar

en: Description
rm: definiziun

en: Yes
rm: gea

en: Optional
rm: opziunal

en: Pattern
rm: structura

en: Reverse
rm: returnar

en: Translation
rm: translaziun

en: Locked
rm: spaziunà
