Mask Field (2.0.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Remove
ro: Elimină

en: Description
ro: Descriere

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Field
ro: Câmp

en: Optional
ro: Opțional

en: Pattern
ro: Model

en: Reverse
ro: Inversează

en: Translation
ro: Traducere

en: Locked
ro: Blocat

en: Symbol
ro: Simbol

en: Mask
ro: Mască
