Mask Field (2.0.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Optional
sq: Me dëshirë

en: Mask
sq: Maska
