Mask Field (2.0.0-alpha2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Optional
te: ఐచ్చికం

en: Translation
te: అనువాదం
