Mask Field (2.0.0-alpha3) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Field
be: Поле

en: Optional
be: Неабавязковы

en: Translation
be: Пераклад

en: Locked
be: Зачынены

en: About
be: Аб

en: Mask
be: Маска
