Mask Field (2.0.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Optional
bo: གདམ་ཁ་ཡིན་པ

en: Reverse
bo: ཁ་ཕྱོགས་བརྗེ་བ

en: Translation
bo: ཡིག་སྒྱུར

en: Locked
bo: ཟྭ་བརྒྱབ་ཟིན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Patterns
bo: དཔེ་ཡིག
