Mask Field (2.0.0-alpha3) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: Description
da: Beskrivelse

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Field
da: Felt

en: Optional
da: Valgfrit

en: Pattern
da: Mønster

en: Reverse
da: Omvendt

en: Translation
da: Oversættelse

en: Locked
da: Låst

en: About
da: Om

en: Patterns
da: Mønstre

en: Mask
da: Maske
