Mask Field (2.0.0-alpha3) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Field
el: Πεδίο

en: Optional
el: Προαιρετικό

en: Pattern
el: Πρότυπο

en: Reverse
el: Αντιστροφή

en: Translation
el: Μετάφραση

en: Locked
el: Κλειδωμένο

en: About
el: Περί

en: Patterns
el: Πρότυπα

en: Mask
el: Μάσκα
