Mask Field (2.0.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Field
eo: Kampo

en: Optional
eo: Nedeviga

en: Locked
eo: Ŝlosita

en: Mask
eo: Masko
