Mask Field (2.0.0-alpha3) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Field
et: Väli

en: Add another
et: Lisa veel üks

en: Optional
et: Valikuline

en: Pattern
et: Muster

en: Reverse
et: Vastupidi

en: Translation
et: Tõlge

en: Locked
et: Lukus

en: About
et: Programmist

en: Patterns
et: Mustrid
