Mask Field (2.0.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Field
ka: ველი
