Mask Field (2.0.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Remove
mr: काढा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Optional
mr: पर्यायी

en: Locked
mr: कुपुपबंद
