Mask Field (2.0.0-alpha3) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Optional
my: ရွေးချယ်နိုင်သည်။

en: Locked
my: ပိတ်ထားသည်

en: About
my: အကြောင်း
