Mask Field (2.0.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Field
nl: Veld

en: Add another
nl: Nog een toevoegen

en: Optional
nl: Optioneel

en: Pattern
nl: Patroon

en: Reverse
nl: Omkeren

en: Translation
nl: Vertaling

en: Locked
nl: Vergrendeld

en: About
nl: Over

en: Patterns
nl: Patronen

en: Symbol
nl: Symbool

en: Mask
nl: Masker
