Mask Field (2.0.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Field
nn: Felt

en: Optional
nn: Valfri
