Mask Field (2.0.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Pattern
sr: Образац

en: Translation
sr: Превод

en: Locked
sr: Закључан
