Mask Field (2.0.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Remove
vi: Xoá

en: Description
vi: Mô tả

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Field
vi: Trường

en: Optional
vi: Tùy chọn

en: Pattern
vi: Mẫu

en: Reverse
vi: Ngược

en: Translation
vi: Dịch thuật

en: Locked
vi: Đã khoá

en: About
vi: Giới thiệu

en: Patterns
vi: Các mẫu

en: Symbol
vi: Ký hiệu

en: Mask
vi: Mặt nạ ký tự
