Mask Field (2.0.0-alpha4) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Translation
am: ትርጉም

en: Locked
am: የተቆለፈ

en: Mask
am: ደብቅ
