Mask Field (2.0.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Field
ast: Campu

en: Optional
ast: Opcional
